stem
MIDDLE
6-10 років

Course

ПРОГРАМУВАННЯ SCRATCH

Вік учнів: 7+

Тривалість онлайн-заняття: 2 години

Опис:

“Програмування не тільки для комп'ютерних розумників, воно для всіх”, - стверджує Мітч Резник, професор Лабораторії Медіа Массачусетського Технологічного Інституту та один з творців середовища програмування Scratch. І ми з ним згодні!
На курсі «Програмування Scratch» діти навчаються створювати ігри, анімацію, мультфільми у середовищі Scratch 3.0. Вигадують свої ігрові сюжети та втілюють їх у життя. А після практичної частини презентують власну гру чи анімацію іншим учасникам та учасницям заняття.
Кожне онлайн-заняття – це створення нової гри, тому це відмінна можливість втілити всі ідеї для ігор.

Яких результатів досягаємо:

Завдяки програмі Scratch діти навчаться програмувати граючи. Зрозуміють, що таке алгоритми, цикли, умови, оператори на прикладі створення простих ігор. Потренувати логіку, технічне мислення й уміння аналізувати. І, звичайно ж, прокачають такі необхідні зараз навички онлайн-комунікації.

Що потрібно (технічне оснащення, додаткові матеріали):

- Комп'ютер/ноутбук/планшет (один пристрій);
- Завантажена або онлайн версія Scratch 3.0 та Zoom.

Course

MINECRAFT: EE CREATOR

Вік учнів: 2 клас+

Тривалість онлайн-заняття: 2 год

Опис:

Пустеля, джунглі, гори та савана – як познайомитися і легко запам’ятати таке різноманіття екосистем нашої планети? Розширити знання про світ допоможе віртуальний світ Minecraft!

Курс «Minecraft: EE Creator» розроблено на основі відомої на весь світ гри Minecraft. Освітня версія гри Minecraft: Education Edition – відмінний інструмент для навчання, який використовується в європейських школах при вивченні світу та природи.

Під час онлайн-занять курсу діти дізнаються про існування різноманітних екосистем. А підкріплювати нові знання будуть у відповідних біомах (екосистемах) світу Minecraft: EE. Діти вивчатимуть стилі та технології будівництва у світі «Minecraft: EE» та дізнаватимуться, як це застосовується в реальному світі у подібних місцевостях. Разом з командою дослідники та дослідниці будуть створювати спільні проєкти в одному світі Minecraft: EE.

Також під час занять діти отримають корисні поради та рецепти, як збудувати механізми на основі редстоуну, які так часто гуглять.
Яких результатів досягаємо:
Діти розширюють свій світогляд та дізнаються про різноманіття екосистем, познайомляться з різними типами і стилями будівель, розвиватимуть креативність та шукатимуть власний стиль.
Діти вчитимуться реалізовувати власні ідеї, а також розподіляти та виконувати різні ролі в команді. Тренуватимуть пам’ять, просторову уяву та логіку, вивчаючи принцип передачі сигналу під час будівництва цікавих механізмів у світі Minecraft: EE.

Що потрібно (технічне оснащення, додаткові матеріали):

- Ноутбук або комп'ютер з Windows 10, або MAC, або ipad (один пристрій);
- Встановлені програми Zoom та «Minecraft: EE» (безкоштовний). Ліцензії видаються на уроці.

Course

FUN TECH

Вік учнів: 8+

Тривалість онлайн-заняття: 1 год 30 хв

Опис:

Виверження вулканів, плавання підводних човнів та робота водяних млинів – світ наповнений унікальними механізмами та процесами!
Саме під час курсу «Fun tech» у дітей буде унікальна можливість збудувати безліч хитромудрих механізмів і технічних приладів.

Діти на практиці побачать, як працює закон Архімеда. А також зможуть змоделювати процеси, що відбуваються навколо нас. І все це можливе в середовищі Algodoo, де діють закони фізики та механіки.
Діти відчують себе справжніми вченими, інженерами, конструкторами-винахідниками.

Яких результатів досягаємо:

У цікавій ігровій формі діти здобуватимуть корисні знання, що знадобляться в шкільному навчанні в майбутньому і в житті. Зрозуміють закони фізики та будуть застосовувати їх, створюючи неймовірні механізми. Моделюватимуть свої пристрої, орієнтуючись на закони механіки (Золоте правило механіки, закон збереження енергії). Засвоять принципи роботи простих механізмів та поглиблять знання про роботу технічних приладів. Навчаться переносити власні ідеї у середовище програми Algodoo. Розвиватимуть креативність, науково-технічну грамотність та навички презентації своїх винаходів. А ще з користю проведуть літнє дозвілля та знайдуть нових друзів.

Що потрібно (технічне оснащення, додаткові матеріали):

- Комп'ютер чи планшет із програмою Zoom;
- Завантажити програму Algodoo (безкоштовно, за виключенням i-pad);
- Доступ до мережі Інтернет.