stem
SENIOR
10-16 років

Курси дистанційного навчання

Course

MINDSTORMS PROGRAMMING

Вік учнів: 11+ років

Тривалість онлайн-заняття: 1 год 30 хв

На курсі діти навчаться:

Створимо разом віртуальних роботів, які допоможуть вивчити космос, дослідити океанічні глибини та дістатися до центру Землі!

Курс «Mindstorms Programming» – для дітей, що прагнуть опанувати основи програмування роботів. За допомогою відкритої платформи Open Roberta діти зможуть запрограмувати віртуального робота на виконання різних цікавих місій на Scratch-подібній мові програмування.

Справжні юні програмісти легко зможуть перевести свою графічну програму в текстовий код на мові Java, Python або ж C. Діти ознайомляться з принципами роботи сенсорів Mindstorms, навчаться аналізувати їх дані та створювати програми, що дозволять роботу реагувати на зміни навколо нього та працювати автономно.

Яких результатів досягаємо:

Дитина отримає практичні навички програмування роботів. У процесі роботи розвиватиме вміння складати алгоритми, поділяти задачі на кроки, планувати роботу.

Що потрібно (технічне оснащення, додаткові матеріали):

- Комп’ютер зі встановленою програмою Zoom;
- Google Chrome;
- Підключенням до мережі Інтернет.

Course

ROBODESIGN 3D

Вік учнів: 10+ років

Тривалість онлайн-заняття: 2 год

На курсі вивчаємо:

Спроектувати робота, «зібрати» його та дати завдання – мрія, яку легко здійснити з INVENTOR’ом! Наш літній онлайн-курс «Robodesign 3D» підійде для усіх творчих особистостей та майбутніх інженерів. На курсі діти навчаться працювати в середовищі Studio, де проектуватимуть механізми, створять 3D моделі власних роботів та обладнають їх різноманітними маніпуляторами. Онлайн-заняття відбувається з викладачем, який надасть необхідну інформацію про всі механізми та допоможе з їх проектуванням. Кожне нове заняття – це створення нового робота. Тому діти зможуть втілити кожну свою ідею.

Яких результатів досягаємо:

Діти отримають навички для самостійного створення роботизованих механізмів під конкретні задачі, зможуть врахувати фізичні закони, провести математичні розрахунки аби сформувати більш доцільну конструкцію для створення бажаного робота.

Що потрібно (технічне оснащення, додаткові матеріали):

- Комп’ютер;
- Встановлена програма Zoom (тільки 1 девайс);
- Google Chrome;
- Підключенням до мережі Інтернет.